تبلیغات
علی اكبرهای امام خامنه ای - مطالب شهریور 1391
 
علی اكبرهای امام خامنه ای
قل إنما أعظکم بواحدة أن تقوموا لله مثنی و فرادی
جمعه 31 شهریور 1391 :: نویسنده : از طایفه سلمان
ای کسانی که دم از ولایت می زنید و خود را ولایی می دانید! ای آنانی که چشمتان به نگاه امیرتان است ، گناه اراده انسان را در راه حسینی شدن سست می کند، گناهکار همانطور که از خدای تعالی جداست از اولیای او نیز جداست!.

ان الله یعلم السر و اخفی! این دهان توست که می گوید اگر آقا بگوید برو ! می روم، اما هیچ با خود اندیشیده ای که دل باید در گرو او باشد، دلت باید مجذوب او باشد و قلبی که دوده گناه بر در و دیوار آن نشسته باشد هیچگاه نور زهرایی ولی را منعکس نمی کند و همیشه بی نور و دور خواهد ماند.

همیشه با خود می گفتم کاش من هم از آنهایی بودم که آقا به آنها توجه و عنایت خاص دارند، آنهایی که باری از اندوه دل او برمی دارند، اما میدانم که این شدنی است.

باید برای خشنودی رب العالمین برخواست و پا در مسیر ولایت نهاد و چشم از نامحرم پوشاند وبدانید که هیچ سعادتی از لبخند او به شما شیرین تر نیست!
نوع مطلب : دلنوشته، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


پنجشنبه 30 شهریور 1391 :: نویسنده : از طایفه سلمان

امام خامنه ای : جوانان در محیط خودشان، امر به معروف و نهی از منکر کنند. چرا این واجب امر به معروف، امر به کارهای خوب در جامعه ی اسلامی هنوز اقامه نشده است؟ نگویید به من چه؛ او هم نمیتواند بگوید به تو چه : اگر هم گفت، شما اعتنا نکنید. بعضی خیال می کنند تا منکری دیده شد، باید با مشت به سراغش بروند!  نه،  ما سلاحی داریم که از مشت کارگرتر است، آن چیست؟ سلاح زبان. زبان از مشت خیلی کارگرتر و نافذتر و موثرتر است ؛ مشت کاری نمیکند.

بعضی جوانان به ما نامه می نویسند که اجازه بدهید ما با این تظاهرات منکراتی، مقابله و مبارزه کنیم. خیلی خوب، مقابله بکنید؛ اما چطور؟ بریزید، طرف مقابل را تکه پاره کنید؟! نه ، این نیست. حرف بزنید، بگویید؛ یک کلمه بیشتر هم نمیخواهد ؛ لازم نیست که سخنرانی بکنید کسی که میبینید خلافی را مرتکب میشود دروغ، غیبت، تهمت، کینه ورزی نسبت به برادر مومن، بی اعتنایی به محرمات دین، بی اعتنایی به مقدسات، اهانت به پذیرفته های ایمانی مردم، پوشش نامناسب ، حرکت زشت . یک کلمه ی آسان بیشتر نمیخواهد ؛ بگویید : این کار شما خلاف است، نکنید ؛ لازم هم نیست که با خشم همراه باشد. شما بگویید، دیگران هم بگویند، گناه در جامعه خواهد خشکید. چرا کسانی از گفتن ابا میکنند؟ یک عده بر اثر ضعف نفس از گفتن ابا میکنند، یک عده هم خیال میکنند که گفتن فایده یی ندارد، باید با دست جلو بروند ! نه ، زبان از دست خیلی مهم تر است.

نوع مطلب : حضرت ماه، 
برچسب ها : دریای خشک، سعادت جامعه،
لینک های مرتبط :


چهارشنبه 29 شهریور 1391 :: نویسنده : از طایفه سلمان
نوع مطلب : دلنوشته، 
برچسب ها : فیلم مریم مقدس، فیلم برائت از مسلمانان، این کجا و آن کجا،
لینک های مرتبط :


در آخرالزمان دینداری مانند نگه داشتن آتش در دست است.
برای هر انسانی کربلایی وجود دارد و تا انسان را به اندازه ی کربلا نیازمایند از دنیا نمی برند.
این دنیا محل گذر است و نباید وابسته و دلبسته ی آن شد.
دنیا محل آزمایش و ابتلاء است و هرکس را به اندازه ی ظرفیتش آزمایش می کنند. « لایکلف الله نفساً الا وسعها ».
هدف از خلقت انسان رسیدن به مقام خلیفة اللهی و مقام عبودیت است.
و ...
این ها جملاتی است که بارها شنیده ایم و باور داریم که جملات درستی هستند و اگر انسان پایبند به این مفاهیم نباشد زندگی اش پوچ و بیهوده خواهد بود. و سیر زندگی انسان باید در راستای نزدیکی به این مفاهیم بلند و والا باشد اما در کوران حوادث و سختی و آماج مصائب و بلاها با این افکار نگریستن خیلی سخت است. به نظر می آید اینها جملات خوبی برای نقل کردن هستند تا عمل کردن؛ چون عمل به این شعارها و حرکت در مسیر این شعارها روحیه ی خیلی بزرگی می کند که تسلیم محض در برابر خدا باشد و چون و چرا در برابر دستورات الهی نکند.
تقریبا 10 روز پیش چند تا از رفقام با ماشین تصادف کردند و دو تا شون در جا مردند و چهارتاشون زخمی بودند که سه تای اونها رو به بهبودی بودند و مرخص شدند اما حال یکیشون وخیم بود. ما مشغول کفن و دفن و عزاداری برای دو رفیق از دست رفته بودیم که همه ی رفقا از لحاظ روحی و روانی بهم ریخته بودند و واقعا ضربه ی سختی بود که همه ی ما را شوکه کرد و فقط گریه می کردیم به یاد خاطره هایی که با رفیق هامون داشتیم. تقریبا یک هفته از آن حوادث گذشته بود که امروز صبح خبردار شدم رفیق دیگرم که در بیمارستان بستری بود هم به دیار باقی شتافت و ما را با این دنیای ظاهر فریب تنها گذاشت. این خبر مانند پتکی بود که ناگهان بر سرم خورد و در لحظات اول نمی دانستم چکار کنم و باورم نمی شد که این یکی هم رفت و داغ تازه ای بر دل ما نهاد. بدتر این بود که برادر یکی از دوتای قبلی بود و نمی دونستم خانواده اش چطور با این قضیه کنار خواهند آمد که در عرض یک هفته دو جوان رشید ر از دست داده اند. خدا به خانواده اش صبر بدهد...
اما این مصیبت ها را اگر در کنار مشکلات اجتماعی و اقتصادی و سیاسی و خانوادگی و ازدواج و مسکن و بیکاری و ... بگذاریم شرایط خیلی وخیم تر می شود و کار هرکس نیست در این شرایط و با این ضربات روحی و روانی که خورده است در مقابل این مشکلات دوام بیاورد و تسلیم محض اراده و مشیت خدا باشد.
اما اگر کمی توجه کنیم و بیشتر فکر کنیم جملات بالا بهتر معنا پیدا می کنند که خدا انسان را بیهوده نیافریده و با کسی هم رابطه ی فامیلی و شوخی و ... ندارد و ضرباتش هم ناگهانی و بعضا سهمگین است و اگر انسان آمادگی کافی نداشته باشد ممکن است ضربه فنی شده و نقش زمین شود.
به قول شهید بهشتی بهشت را به بها می دهند نه به بهانه. و بهای این بهشت همین بلاها و صبرها و ... است که باید برای رضای خدا تحمل کرد همانطور که ارباب ما حضرت سیدالشهداء در اوج مصیبت های کربلا به جای اعتراض می گفت : خدایا رضاً بقضائک یا حضرت زینب عمه سادات می گفت : ما رأیت إلا جمیلا.
برای رسیدن به این درجه از معرفت و در اوج مصائب خدا را دیدن و تسلیم فرمان او شدن خیلی باید زحمت کشید.
خلاصه خدایا دلم خیلی گرفته اما این مصیبت رفقا منو از درون ویران کرده و نمی دونم چیکار کنم و فکر و خاطره شون از ذهنم پاک نمیشه.
ایشالا که امام حسین فریاد رس و دستگیرشون باشه به خصوص سیدمصطفای عزیز که امشب شب اول قبرش بود. همون شب سختی که حضرت زهرا هم از آن در هراس بود و امیرالمومنین را به یاری طلبید.
خدایا اینجای زندگی خیلی دلم گرفته!
یا خیلی برگردون عقب!
یا بزن بره جلو!خداحافظ سیدمصطفای عزیز؛ رفتی ولی بدان که تا ابد دلم بارانی خواهد بود ...


یاسر جان! دیر آمدی ولی زود رفتی و دل ما را آکنده از غم و اندوه کردی ...
سیدمحمد عزیز؛ دلم برات تنگ میشه، روحت شاد.

محمد جان امروز داداشت مصطفی هم اومد پیشت که تنها نباشی!
اون دنیا هوای هم رو داشته باشید!
امروز ولادت عمه سادات حضرت معصومه بود که عمه ی شما دو سید بزرگوار هم هست.

.
.
.
.
.
.
.
.
دنیا همینه دیگه! به هیچکس وفا نکرده و نمی کند و نخواهد کرد...


نوع مطلب : دلنوشته، 
برچسب ها : یاسر محمدلو، سیدمصطفی موسوی، سیدمحمد موسوی، خداحافظ رفیق،
لینک های مرتبط :


سه شنبه 28 شهریور 1391 :: نویسنده : از طایفه سلمان
درست است که امروز تبلیغات دشمن، همه ی فضای ذهن بشریت را فرا گرفته است. در این، شکی نیست. درست است که اموال کلانی برای تشویش چهره ی اسلام، بخصوص تشیع، خرج می شود. درست است که هرکس که منافع نامشروعی در زندگی ملتها و کشورها دارد، خود را موظف به فعالیت علیه اسلام و حکومت اسلامی می بیند. درست است که کفر، با همه ی تفرّق و تشتّتش، با استفاده از همه ی امکانات، در یک امر اتفاق کرده و آن ضدّیت با اسلامِ ناب است و حتی اسلام محرّف را هم به جنگِ اسلامِ ناب آورده و به میدان کشانیده است. اینها همه درست؛ اما آیا جناح حق و جبهه ی اسلامِ ناب نمی تواند در مقابل این تبلیغات خصمانه و خباثت آلود، به برکت روح، پیام و حقیقت عاشورا و پیام محرم، همان معجزه را یک بار دیگر تکرار کند؟! چرا نتواند؟! سختی دارد؛ اما ممکن است. همت و فداکاری لازم دارد. راه باز است؛ بن بست نیست. مسؤولیت ما و شما این است.

اساس دین با عاشورا پیوند خورده و به برکت عاشورا هم باقی مانده است. اگر فداکاریِ بزرگِ حسین بن علی (علیه السلام) نمی بود که این فداکاری، وجدان تاریخ را به کلی متوجه و بیدار کرد در همان قرن اول یا نیمه ی قرن دوم هجری، بساط اسلام به کلی برچیده می شد. قطعاً این گونه است. اگر کسی اهلِ مراجعه به تاریخ باشد و حقایق تاریخی را ملاحظه کند، این را تصدیق خواهد کرد ... ما دین را به وسیله ی این حادثه حفظ کردیم؛ احکام را برای مردم بیان کردیم؛ عواطف مردم را در خدمت دین و ایمان قرار دادیم. « ما » که می گوییم یعنی طایفه ی روحانیون و مبلغین، در طول چند قرن گذشته.
عوامل بقا را در اسلام مشاهده کنید! یکی از عوامل بقاء همین عاشوراست.
منبع: بیانات رهبری در جمع علما ، طلاب و مبلغان در آستانه ماه محرم در سالهای 72 و 74    
نوع مطلب : بال سرخ شهادت(عاشورا)، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


سه شنبه 28 شهریور 1391 :: نویسنده : از طایفه سلمان
این جور نیست که شما خیال کنید توطئه نسبت به این کشور، یک توهم است؛ نه، یک واقعیت است؛ از همه طرف دارد توطئه می شود. ممکن است آن کسی که در جهت آن توطئه ها در داخل کشور محور حرکت قرار می گیرد، خودش اصلاً نفهمد. فهمیدن این هم، ذکاوت می خواهد. بعضی ها این ذکاوت را ندارند. ما آدم ها را تجربه کردیم؛ نمی فهمند دارند به ساز کی می رقصند. ولی، این واقعیت را عوض نمی کند که آنها بفهمند یا نفهمند؛ بدانند یا ندانند. این توطئه ها وجود دارد.
من می بینم در همین حوادث سیاسی اخیر و در مجموع حوادث این سی سال، کشور به تدریج به مجموعه ی مصونیت دار، ضد ضربه، ضد بمب تبدیل شده. شما قدرت امنیتی و جاسوسی و تبلیغاتی این سرویس های گوناگون امنیتی و تبلیغاتی دنیا را دست کم نگیرید. هالیوود را دست کم نگیرید. قدرتِ اثرگذاری هنری در غرب و چینش بسیار دقیق حروف تبلیغات در دنیای غرب را دست کم نگیرید. همه ی این نیروی عظیم، به اضافه ی ثوت بی پایان، به اضافه ی دستگاه های عظیم سیاسی و تبلیغاتی، افتادند به جان جمهوری اسلامی. امروز هیچ کشور دیگری در دنیا پیدا نمی کنید که اینجور آماج حملات باشد. جمهوری اسلامی دارد مقاومت می کند. این شوخی است؟ این موجودِ هفت جوشِ مستحکم مصونیت یافته دارد مقاومت می کند. این، کم چیزی نیست. توطئه توهم نیست؛ این را جوان ها، این جوان های عزیز ما، بدانند.
این نظام، دشمن دارد. دیکتاتوری های عالم هم دشمن این نظامند؛ سلطه گران و متجاوزان به حقوق ملت ها هم دشمن این نظامند؛ باید منتظر دشمنی بود. منتها این ملت نشان داده است که این دشمنی ها در ایستادگی او اثری ندارد. سی سال است دشمن ها، دشمنی می کنند و ملت ایران ایستادگی می کند و نتیجه ی این چالش، پیشرفت شگفت انگیز ایران شده و این پیشرفت بعد از این هم ادامه خواهد داشت.
امروز مؤثرترین سلاح بین المللی علیه دشمنان و مخالفین، سلاح تبلیغات است؛ سلاح ارتباطات رسانه ای است. امروز این قوی ترین سلاح است و از بمب اتم هم بدتر و خطرناکتر است. این سلاح دشمن را شما در بلواهای بعد از انتخابات ندیدید؟ دشمن با همین سلاح، لحظه به لحظه، قضایای ما را دنبال می کرد و به کسانی که اهل شیطنت بودند، رهنمود می داد. « وَ إنَّ الشّیاطینَ لَیُوحُونَ إلی أولیائهم لیجادلوکم »؛ دائم به اولیاء خودشان ایحاء می کردند. خوب، این حضور دشمن است دیگر؛ حضور دشمن را از این واضح تر و روشن تر می شود فرض کرد؟
این انتخابات برای ما تجربه هایی داشت. یک تجربه برای ملت ما و مسئولان ما بود که من اصرار دارم بر اینکه این تجربه را همه مان جدی بگیریم؛ و آن تجربه این است که باور کنیم که همیشه امکان ضربه زدن از سوی دشمنان انقلاب و دشمنان ایران اسلامی هست؛ حتّی در بهترین شرایط. همیشه کمین دشمن را در نظر داشته باشیم. غفلت از اینکه ممکن است به حرکت عمومی ملت ایران ضربه ای وارد شود، چیز خطرناکی است. هشیار باشید. در عرصه ی زندگی سیاسی دچار خواب آلودگی نشویم؛ در پشت سنگرها خوابمان نبرد. اگر تو خوابت برد، باید بدانی که دشمن ممکن است بیدار باشد.
منبع : نبرد خاموش ، ص 134
نوع مطلب : حضرت ماه، 
برچسب ها : تبلیغات مهمترین سلاح دشمن، اگر تو خوابت برد دشمن ممکن است بیدار باشد، غفلت ممنوع،
لینک های مرتبط :


دوشنبه 27 شهریور 1391 :: نویسنده : از طایفه سلمان
مبارزه یک امر مهم و پیچیده است. با هر پدیده ای یک جور می شود مبارزه کرد. با دشمنی  که در مرزها به کشور حمله می کند، یک جور باید مبارزه کرد؛ با دشمنی که شیوه های امنیتی را به کار می برد، یک جور باید مبارزه کرد؛ با دشمنی که اساس یک ملت را، یک جامعه و یک کشور را تهدید می کند و از بنِ دندان با یک ملت دشمنی می ورزد و انواع روش ها را به کار می برد هم یک جور باید مبارزه کرد.
یک مبارزه ی صحیح، منطقی و معقول و در عین حال قاطع، احتیاج دارد به چند چیز :
1) انگیزه ی برخاسته از ایمان است. با دستور نمی شود ملتی را، جوانانی را وادار کرد به ایستادگیِ در یک میدانِ دشوار. باید انگیزه از دل بجوشد؛ آن هم انگیزه ی ناشی از ایمان. این در جوان های ما امروز به حد کافی وجود دارد؛ من با اطلاع عرض می کنم، با آشنائی با نسل جوانمان و قشر جوانمان عرض می کنم.
صرف نظر از یک عده انقلابی فرسوده ی پشیمان که به دلائل گوناگون، زندگی راحت را، سازش را ترجیح دادند، یا به ساز دشمن رقصیدن را عیب ندانستند، جوانِ کشور، توده ی ملت که اکثریت هم جوان هستند، این انگیزه ی عمیق را دارند. من به شما عرض می کنم : اگر امروز حادثه ای مثل جنگ تحمیلی که در سال 59 پیش آمد، در کشور ما بروز کند، هجوم جوانان به جبهه و داوطلبی آنها برای مواجهه ی با دشمنِ آشکار و رو به رو، از سال 59 و 60 بمراتب بیشتر خواهد بود.2) یک عنصر دیگری که لازم است، بصیرت است. اینی که ملاحظه می کنید بنده مکرر در دیدار جوان ها، دانشجویان، قشرهای مختلف مردم، بر روی بصیرت تکیه می کنم، برای این است که در وضع بسیار مهم امروزِ دنیا و موقعیت استثنائی کشور عزیز ما هرگونه حرکت عمومی به یک بصیرت عمومی احتیاج دارد. البته من این را هم به شما بگویم : امروز بصیرت جوان های ما هم از جوانان آن روزگارِ اول انقلاب و در اثنای انقلاب، یقیناً بیشتر است. خیلی چیزها را شما امروز می دانید، برای شما جزو واضحات است، که آن روزها باید برای جوان ها، آن ها را شرح می دادیم، بیان می کردیم؛ اما امروز جوان های ما این ها را می دانند؛ بصیرت بالاست. در عین حال من تأکید می کنم بر روی بصیرت.
منبع : بیانات در دیدار دانش آموزان در آستانه 13 آبان ، 1388/8/12
نوع مطلب : حضرت ماه، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


دوشنبه 27 شهریور 1391 :: نویسنده : از طایفه سلمان
امروز جمهوری اسلامی و نظام اسلامی با یک جنگ عظیمی مواجه است، در جنگ نرم، چه کسانی باید میدان بیایند؟ قدر مسلم نخبگان فکری اند. یعنی شما افسران جوانِ جبهه ی مقابله ی با جنگ نرمید.
نگفتم سرباز، چون سرباز فقط منتظر است که به او بگویند به پیش، برود جلو؛ عقب بیا، بیاید عقب. یعنی سرباز هیچگونه از خودش تصمیم گیری و اراده ندارد و باید هرچه فرمانده می گوید، عمل کند. نگفتم فرماندهانِ طراح قرارگاه ها و یگان های بزرگ، چون آنها طراحی های کلان را می کنند. افسر جوان تو صحنه است؛ هم به دستور عمل می کند، هم صحنه را درست می بیند، با جسم خود و جان خود صحنه را می آزماید.
از من نپرسید که نقش ما دانشجویان در تخریب مسجد ضرار کنونی چیست؛ خوب، خودتان بگردید نقش را پیدا کنید. این ها چیزهایی نیست که من بیایم فهرست کنم، بگویم آقا این عمل را انجام بدهید، این عمل را انجام ندهید؛ این ها کارهایی است که خود شماها باید در مجامع اصلی تان، فکری تان، در اتاق های فکرتان بنشینید، راهکارها را پیدا کنید؛ لیکن هدف مشخص است: هدف، دفاع از نظام اسلامی و جمهوری اسلامی است در مقابله ی با یک حرکت همه جانبه ی متکی به زور و تزویر و پول و امکانات عظیم پیشرفته ی علمیِ رسانه ای. باید با این جریان شیطانیِ خطرناک مقابله شود.
منبع : هفت ماه با ره بر پیرامون جنگ نرم
نوع مطلب : حضرت ماه، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


دوشنبه 27 شهریور 1391 :: نویسنده : از طایفه سلمانبه نام آزادی، جنایت می کنند. به نام آزادی بیان، اهانت. به نام قلم، هتک حرمت. به نام بنی اسرائیل، نسل کشی. به نام تاریخ، مرزکشی جعلی. به نام حقوق بشر، تجارت فشنگ، و به نام دموکراسی، جنگ! ما اما به نام دین، سخن از ختم المرسلین می بریم. محمد امین. معجزه پیامبر اسلام «کتاب» است. آیاتی پر از حرف و کلمه و جمله و حریت و آزادگی و اعجاز. چیست راز و رمز «الف. لام. میم»؟! مگر کهنه می شود این آیات؟! «قرآن»؛ تازه آغاز شده انگار، از بس به روز است. پیامبر ما دیروز اعجاز کرد برای فردا. برای همین امروز. دین محمد (ص) حرف برای گفتن دارد. رساتر از قبل. گذشت دوره تقیه. به نام اسلام، تازه حرف ما شروع شده. و مباهله ادامه دارد، اما ظاهرا آقای فوکویاما حرف جدیدی برای گفتن ندارد! نظریه ای، فرضیه ای، کلاس درسی! فرعون این همه لال؟! آمریکا این همه خالی از استدلال؟! چه شده که غرب به جای «ساموئل هانتینگتون نظریه پرداز»، پناه برده به «سام باسیل فیلم ساز»؟! نانجیب ها اینگونه می خواهند تاریخ را پایان دهند! این روزها «انبار ایسم» نظام سلطه ته کشیده! خبر از فحش و ناسزا و توهین و دروغ هست، اما خبری از دیالوگ نیست. «ایسم» کم آورده در برابر «اسم». اگر دیروز «خاکروبه های ابوسفیانی» موفق شدند جلوی پیام پیامبر آخرین را بگیرند، امروز هم «شکمبه های مجازی سفیانی» کارگر خواهد شد. کسانی که دیروز دندان پیامبر را شکستند، فکر فریاد امروز مسلمین؛ «یا رسول الله» نبودند. من در اسلام خادمین حرمین شریفین شک دارم که نان مکه و مدینه را می خورند، اما در برابر هتک حرمت رسول گرامی اسلام سکوت کرده اند. اخوان المسلمین حقیقی مصر، پسربچه های فاتح سفارت اند. بیداری اسلامی لکنت زبان فرزندان «محمد اسماعیل» را بر طرف کرده. در «رمی جمرات» سنگ را باید به صورت شیطان بزرگ زد. اسلام عزیز و نام بلند محمد (ص)… در ادامه؛ خمینی و خامنه ای، انقلاب اسلامی و بیداری اسلامی، اپوزیسیون قدرتمند نظام سلطه اند. برای نظام سلطه، جمهوری اسلامی، خود یک پا اپوزیسیون است. اسم برای ایسم، مسئله درست کرده! آنقدر زیاد که فی الحال نظام سلطه نمی داند کدام مسئله خود را حل کند، کدام بماند! و هر حکومتی به اینجا برسد، سقوط می کند. غرب مانده ملک عبدالله را شفا دهد، مبارک را پرستاری کند، فکری به حال تسخیر وال استریت کند، معمای سنگ فلسطینی ها را حل کند، پاسخ «سپاه قدس» در غرب آسیا را بدهد، نتانیاهوی عصبانی را آرام کند، با سیدحسن نصرالله مبارزه کند، ریاضت اقتصادی را علاج کند، بسیجی های سوریه را چاره کند، مراقبت از جان سفرای آمریکا کند، از دیوار سفارتخانه های ابلیس پاسداری کند، یا پاسخ سخنان ولی امر مسلمین جهان را بدهد در اجلاس؟! غرب به جای «نظریه»، دیروز، روآورد به خیمه شب بازی ۱۱ سپتامبر، اما امروز، ناکام از دشمن سازی، اصل اسلام را نشانه گرفته است. اسلامی که با «گفتمان محمد (ص)» ترک بر اندام نظام سلطه انداخته، و بت و بتگر را با هم به زمین نشانده، سر و کارش با ۲ برج تجارت جهانی نیست، بلکه با قلعه شیطان بزرگ است. ول کنید ۲ گفتار مرسی و ۲ رفتار اردوغان را. نشان به نشان «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل»، ذره ای در اصالت بیداری اسلامی تردید نیست. «قرآن» رسانه ملی بیداری اسلامی است. غرب عاقبت فهمید که از صدام و بن لادن برایش دشمن درست نمی شود. دشمن باطل، حق است… و محمد (ص) بر حق است. آنجا که پای جهاد در میان است، مسلمین با پرچم رسول خدا، لانه ابلیس را فتح می کنند، لیکن آنجا که پای زندگی در میان است، پیامبر ما معطر بود همیشه. آینه ای هم اگر نمی یافت، ظرف آبی بود تا سیمایش را مرتب کند. متبسم بود. پیشتاز در سلام، حتی به کودکان. من اتفاقا از عاقبت «محمد (ص) هراسی» خوشم می آید. من از نام آخرین فرستاده خدا روی پسران غربی خوشم می آید. تو بگذار حجاب زنان لندنی نیز به مسائل انبوه نظام سلطه اضافه شود. غرب با این همه مسئله فرو می پاشد.
توی مدینه از میان تمام ضجه های پیرزن سیه چهره، با چه قیافه ای! و چه چادر هزار رنگی! فقط معنای گریه هایش را می فهمیدم و خطاب آشنایش را که جا به جا می گفت «یا رسول الله». نشسته بود زمین مسجدالنبی، رو به روی گنبد سبز، هی گریه می کرد و مدام می گفت «یا رسول الله». چشم برنمی داشت از رحمه للعالمین. قصدم خرید بود و گذر از مسجد به بازار، که دیدم مگر خریدنی تر از این همه اشک، درّ دیگری هم پیدا می شود؟! نشستم کنارش. روضه ای بود. یا رسول الله. یا رسول الله. یا رسول الله. به خود آمدم. دیدم این فقط من نیستم که گریه های پیرزن، امانش را بریده. زنی بود اندونزیایی با ۲ بچه اش و یا رسول الله. مردی بود لبنانی با زنش و یا رسول الله. چند تایی جوان بور بودند و پرچم یونان و یا رسول الله. دخترک الجزایری بود و یا رسول الله. پیرمرد عراقی بود و خانواده شلوغش و یا رسول الله. باز هم بودند. جماعتی از کاروانی مصری و یا رسول الله. من ایرانی و یا رسول الله. روضه خوان و یا رسول الله. هیچ کس زبان هیچ کس را نمی فهمید جز «یا رسول الله». آنی فهمیدم که بی خود نیست آخرین رسول، «رحمه للعالمین» است. جاهای غریب، فریادهای ناآشنا، زبان های مختلف، مرزهای دور، تیره های تار و سپید و سیاه، دردهای رنگارنگ، اما از همه جا بهتر و از همیشه بیشتر دریافتم که محمد (ص) الحق «امین عالمیان» است. گریه نه رنگ دارد و نه لهجه و نه نژاد. «یا رسول الله» ملیت ما بود. هویت ما بود. نشسته بودیم زیر پرچمش. در خیمه اش. و چه با صفا بود یا رسول الله. رسول الله. فهمیدم خدا چنین رسولی دارد که فرزند نمی خواهد. شریک نمی خواهد. خدا هم میان ما بود. یا رسول الله. آری یا رسول الله! در نام شما، این محبوبیت است که «تشدید» دارد.
منبع : سایت قطعه 26 ، حسین قدیانی
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


یکشنبه 26 شهریور 1391 :: نویسنده : از طایفه سلمان

پروتكل ها

(Protocols of Learned Learned Lidersofzion)


یكى از حیرت‏انگیزترین و عجیب‏ترین و خطرناكترین كتابهاى سیاسى كه تا كنون انتشار یافته است، كتاب (پروتكلهاى حكماى یهود) مىباشد.


شما هنگامى كه این كتاب را مطالعه كنید، حتما متوجه خواهید شد كه همین یهودى كه آنها را مردمِ سالم و بى‏آزارى فرض كرده بودید، چه تشكیلات خطرناك و زیان بخشى را تشكیل مى‏دهند.


این كتاب را چندین مرتبه مطالعه كرده‏ام و هر بار كه آن را مطالعه كرده دهشتم افزون‏تر شده است. این كتاب مجموعه‏اى است از سخنرانیهاى یك شخصیّت برجسته یهودى كه براى چند تن از ثروتمندان و افراد با نفوذ یهودى ایراد كرده است.


پنجه‏هاى خونین یهود از پشت صفحات كتاب به خوبى پیدا است و صدق گفتار (اوسكارلیفى) یهودى ازاین كتاب به خوبى معلوم مى‏گردد، كه مى‏گوید: پادشاه اخلال گران، فتنه‏انگیزان و جلادان جهان ما هستیم.

اینكه توجّه شما را به چند پروتكل جلب مى‏نمائیم، تا این افعى‏هاى پرنفوذ را كه یگانه شعار آنها همان كلامى است كه (دى) اسرائیلى نخست‏وزیر سابق بریتانیا گفته است:

غَدْر (نیرنگ)، دروغ و خیانت در راه پیروزى گناه نیست
، بشناسد. و از سیاستى كه دو جنگ جهانى را برپا نموده و میلیونها مردم را به كشتن داد، اطلاعات تازه‏ترى بدست آورند.

پروتكل شماره1:


تِز آزادى سیاسى را ما وضع كردیم، ولى برما لازم نیست كه آن را تطبیق كنیم، امّا اگر ضرورت پیدا كرد تمسك به آزادى سیاسى براى جلب مردم مانعى ندارد.

فرق نمى‏كند كشمكشهاى داخلى و یا جنگهاى خارجى دولت را از پاى درآورد و آن را بدست دشمن بسپارد، در هردو صورت افتخار ما این است كه سقوط كشور بدست ما انجام گرفته است.

اخلاق و سیاست جمع نمى‏شوند، بنا بر این حاكمى كه خویش را مقید و پاى بند به دستورات اخلاقى مى‏داند، در واقع مغز سیاسى ندارد و هرگز حكومتش پایدار نمى‏ماند.

حقوق ما در پس (قوه) مخفى است، در حقیقت (حقّ) یعنى: آنچه در دست دارى به من بده، تا ثابت كنم، من پُرزورتر از تو هستم.

هدف واسطه را توجیه مى‏كند و هرچه در راه رسیدن به هدف انجام دهیم خوب است.

ما نباید خود را به جملات: این بهتر است این اخلاقى است و مانند آن مقید سازیم.

جوانان نصارى را به مواد مخدر معتاد كرده و به شكل كلاسیك Classics آنها را منحرف سازیم.

حیا، عفت و ناموس را به وسیله قهرمانان، آموزگاران و كلاً آموزش و پرورش از مغزها بیرون آورده كه این چیزها در اجتماع مفهومى ندارد.

دروغ و سرنیزه و خدعه یگانه شعار ما است.

به عقیده ما زور، عنف و جبر یگانه عامل ایجاد عدالت اجتماعى است.

ما نخستین كسانى بودیم كه جملات آزادى، مساوات و اخوّت را در ذهن مردم انداختیم، مردم بیچاره هم آنها را طوطى وار تكرار كردند در صورتى كه هیچ یك از آنها تا به حال تحقق نیافته است و در نتیجه هم آزادى فردى را از دست داده و هم از حقوق اجتماعى خویش محروم شدند.

با آن كه این كلمات مانند كِرم، سعادت نصارى را آهسته آهسته نابود مى‏كند، با وجود این، آنها پرچم ما را بر فراز كشورهاى خویش نصب كرده و دولتهاى خود را یكى پس از دیگرى در اختیار ما گذاشتند.


پروتكل شماره2:


از بین مردم افرادى كوتاه‏فكر و بى‏رأى را انتخاب خواهیم كرد، تا هرچه به آنها دستور بدهیم بدون چون و چرا اجرا نمایند.

خیال نكنید كه این تصریحات پوچ و بى‏اساس است، به خاطر داشته باشید، ما بودیم كه زمینه را براى داروین Darwin و ماركس Marx و نیتچه Nietshche آماده ساختیم و به اصطلاح به آنها سر و سامان دادیم.

روزنامه، یكى از بهترین و مهمترین وسیله نشر افكار ما است.

روزنامه نگارى یكى از منابع سرشار فرهنگ است، ولى چون دولتها نتوانستند از آن بطور شایسته‏اى استفاده كنند سرانجام بدست ما افتاد، به وسیله آن توانستیم افكار خود را در اذهان مردم بگنجانیم و صدها كرور طلا و نقره جمع‏آورى نمائیم.


ادامه مطلب


نوع مطلب : فرق و ادیان، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


سخنرانی رهبری در مورد قرآن سوزی و اسلام ستیزی و اشاره به نقش صهیونیسم و آمریکا در این جریان
http://uploadfa.net/uploads/13478036571.mp3
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


حضرت علی علیه السلام که می  دانست خداوند او را امام قرار داده است پس چرا با خلفا بیعت کرد؟
حضرت علی علیه السلام در آن شرائطی که پیش آمده بود اختلافات داخلی و درگیری میان خود مسلمانان را به صلاح اسلام نمی دید و از این جهت مخالفت با آنان را با آرامی بیان کرد و مدتی هم از بیعت امتناع نمود و از این رو به در خانه اش رفتند و خانه را آتش زدند اما هنگامی که دید مخالفت او و امتناع او اثری ندارد برای پیشرفت کارها و جلوگیری از برخی اشتباهات خلفا با آنها در حدی که مسوؤلیت داشت همکاری نمود و این همکاری از مصداق های تقیه مداراتی است که به حکم عقل و شرع در برخی موارد واجب است.
اینکه گفته می شود قدرت داشت مخالفت کند یا نه؟ پاسخش این است که قدرت داشت اما حفظ اسلام را لازم می دانست لذا با وجود قدرت از ایجاد اختلاف خودداری کرد و با مظلومیت تمام صبر کرد.

نوع مطلب : فرق و ادیان، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
حضرت سید الشهداء از کار خودش به ما تعلیم کرد که در میدان، وضع باید چه جور باشد و در خارج میدان، وضع چه جور باشد و باید آنهایی که اهل مبارزه مسلحانه هستند چه جور مبارزه کنند و باید آنهایی که در پشت جبهه هستند چطور تبلیغ بکنند. کیفیت مبارزه را، کیفیت اینکه مبارزه بین یک جمعیت کم با جمعیت زیاد باید چطور باشد؛ کیفیت اینکه قیام در مقابل یک حکومت قلدری که همه جا را در دست دارد، با یک عده معدود باید چطور باشد؛ اینها چیزهایی است که حضرت سید الشهداء به ملت آموخته است و اهل بیت بزرگوار او و فرزند عالی مقدار او هم فهماند که بعد از اینکه آن مصیبت واقع شد باید چه کرد؛ باید تسلیم شد؟! باید تخفیف در مجاهده قائل شد؟! یا باید همان طوری که زینب (سلام الله علیها) در دنباله آن مصیبت بزرگی که « تَصغُرُ عِندَهُ المَصائب » ایستاد و در مقابل کفر و در مقابل زندقه صحبت کرد و هر جا موقع شد، مطلب را بیان کرد. و حضرت علی بن الحسین (سلام الله علیه) با آن حالت نقاهت، آن طوری که شایسته است، تبلیغ کرد ...
ما امروز در مقابل این همه تبلیغاتی که در عالم دارد می شود بر ضدمان در مقابل آنها واقع هستیم. در مقابل مطبوعات، در مقابل رادیوها، در مقابل سخنرانی ها، در مقابل سازمان ها، در مقابل اینها واقع هستیم و ما منافع آنها را از دست شان گرفته ایم و دست آنها را از کشورمان قطع کرده ایم و برای ادامه این نهضت باید کوشش کنیم؛ یک نعمتی است خدا به ما داده است؛ ما باید این نعمت را حفظ کنیم. اسلام که می رفت در عصر رژیم پهلوی از بین برود، اسلام را برگرداندیم و آن که دشمن او بود کنار زدیم و امروز باید این نعمت را حفظ کنیم. تکلیف همه این است که این نعمتی که خدای تبارک و تعالی داده است، به شکر این نعمت، مجاهده کنیم برای حفظ او.1
لازم است در نوحه ها و اشعار مرثیه و اشعار ثنای ائمه حق (علیهم السلام)، به طور کوبنده، فجایع و ستمگری های ستمگران هر عصر و مِصر (سرزمین) یادآوری شود و در این عصر که عصر مظلومیت جهان اسلام به دست آمریکا و شوروی و سایر وابستگان به آنان و از آن جمله آل سعود، این خائنین به حرم بزرگ الهی - لعنت الله و ملائکته و رسله علیهم - است، به طور کوبنده یادآوری و لعن و نفرین شود.2  
1) صحیفه نور ، ج 17 ، تاریخ 61/7/25
2) صحیفه نور ، ج 21 ، ص 173
نوع مطلب : بال سرخ شهادت(عاشورا)، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


شنبه 25 شهریور 1391 :: نویسنده : از طایفه سلمان
حضرت علی علیه السلام در نهج البلاغه می فرمایند:
« از آنچه خداوند سبحان با ابلیس رفتار کرد درس عبرت بگیرید. با اینکه او اعمال و عبادات طولانی و کوششهای فراوانی در راه حق تعالی انجام داد، به طوری که شش هزار سال خداوند بزرگ را عبادت کرد که شما نمی دانید این شش هزار سال از سال های دنیا بوده یا سال های آخرت، ولی در اثر یک لحظه تکبّر همه این زحمات را بر باد داد. »
براستی حال، شیطانی که خداوند را می شناخت، این همه او را عبادت کرد و از طرفی به بهشت و جهنم هم معتقد بود و با این وضع به خود رحم نکرد و زحمات شش هزار ساله خود را به باد آیا به ما رحم می کند؟
ما با چنین دشمنی روبرو هستیم که کسی جز انبیاء و ائمه معصومین علیهم السلام و اولیای الهی و مخلص از کمند و دامش بیرون نمی روند.
نوع مطلب : از خود تا خدا (اخلاقی)، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


سه شنبه 21 شهریور 1391 :: نویسنده : از طایفه سلمان
دنیاطلبی آن است که کسی برای خود بخواهد؛ برای خود حرکت بکند، از بیت المال یا غیر بیت المال، به فکر جمع کردن برای خود بیفتد؛ این بد است. باید مراقب باشیم، همه مراقب باشند که این طور نشود. اگر مراقب نباشند، آن وقت جامعه همین طور به تدریج از ارزشها تهی می شود و به نقطه یی می رسد که فقط یک پوسته ی ظاهری باقی می ماند. ناگهان یک امتحان بزرگ پیش می آید ـ امتحان قیام ابی عبدالله ـ آن وقت این جامعه در این امتحان مردود می شود.
از فرمایشات امام خامنه ای (حفظه الله) 
نوع مطلب : حضرت ماه، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
( کل صفحات : 2 )    1   2   
درباره وبلاگ

هدف، دفاع از نظام اسلامی و جمهوری اسلامی است در مقابله ی با یک حرکت همه جانبه ی متکی به زور و تزویر و پول و امکانات عظیم پیشرفته ی علمیِ رسانه ای. باید با این جریان شیطانیِ خطرناک مقابله شود.
امام خامنه ای

مدیر وبلاگ : از طایفه سلمان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :