تبلیغات
علی اكبرهای امام خامنه ای - مطالب تیر 1390
 
علی اكبرهای امام خامنه ای
قل إنما أعظکم بواحدة أن تقوموا لله مثنی و فرادی

سلام همسنگرها و رفقای عزیزم

فكر كنم كمی در مورد  مقدمه سازی ظهور و اینكه جزو سربازهای حضرت باشیم دچار غفلت و بی تفاوتی شده ایم و عملمان اصلاً‌ با آرمانمان نمی سازد.

اكثر اوقات ما هم مثل مردم فقط به دعای ندبه و آه و ناله بسنده می كنیم و جنبه ی عملی انتظار یادمان می رود و همان اول صبح روز جمعه از آمدن حضرت ناامید می شویم و دعای ندبه را می خوانیم ولی به قول مرتضی آقا تهرانی اصل دعای ندبه عصر جمعه است و بعد از ناامید شدن از اینكه حضرت تا ظهر جمعه ظهور نكردند.

رفقا این جمله از امام موسی صدر است :«امت آن روز، همه در قتل حسین شركت كردند! همه ی آن امت، جز شماری انك، با گفتار، كردار، رضایت و سكوت خود، در خلق فاجعه ی كربلا مشاركت جستند. » كه آدم با شنیدن آن تنش به لرزه می افتند كه نكند ما هم مثل مردم كوفه امام خود را تنها بگذاریم یا حتی قدم در راه كشتن او برداریم؟ چه تضمینی داریم كه ما از اهل كوفه بهتریم؟ مگر شمر فرمانده سپاه امیرالمومنین علیه السلام نبود؟ مگر عمر بن سعد همبازی دوران كودكی امام حسین علیه السلام نبود؟ و ... ما چه امیدی به خود داریم كه جزو یاران حضرت هستیم؟ به قول شهید بهشتی (ره)‌ بهشت را به بها می دهند نه به بهانه. و ما قائلیم كه سربازی حضرت از بهشت هم بالاتر است و اصلا بهشت بدون امام زمان صفایی ندارد. پس حالا بنگریم و ببینیم كه در كجای كاریم و چقدر برای حضرت نیرو جمع كرده ایم؟ چقدر به فضای شهرمان در نیمه ی شعبان كمك می كنیم كه امام زمانی شود و گناه ترویج نشود به بهانه ی تولد حضرت؟

چقدر روی خودمان كار كرده ایم؟ اصلا چقدر با ویژگی های سربازان حضرت آشنایی داریم و خودمان را به این صفات نزدیك كرده ایم؟

رفقای عزیز شاه كلید مسئله در پیروی از امر ولی فقیه نهفته است كه نائب امام زمان در عصر غیبت است. هر چقدر در عصر غیبت گوش به فرمان امام خامنه ای باشیم در عصر ظهور هم به همان اندازه مطیع امام زمان خواهیم بود. پس معیار سنجش ما اطاعت از ولی فقیه است و اینكه چقدر به حرفهای او اهمیت می دهیم و سخنان ایشان چقدر در اعمال و رفتارهای روزمره ی ما تأثیر دارد؟ آیا تا حالا از ولی فقیه دفاع علمی كرده ایم؟ در راهش هزینه داده ایم؟ این گوی و این میدان! اختیار با خودمان است كه حسینی شویم یا یزیدی! چون طبق گفته ی امام موسی صدر هركس پشت امام خود نایستد به نوعی به دشمن كمك كرده است! پس بیایید ما اهل عمل و جهاد باشیم نه اهل سكوت و بی تفاو تی و ... .

و در آخر اینكه «فأین نذهب؟» .........

نوع مطلب : مهدویت، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
درباره وبلاگ

هدف، دفاع از نظام اسلامی و جمهوری اسلامی است در مقابله ی با یک حرکت همه جانبه ی متکی به زور و تزویر و پول و امکانات عظیم پیشرفته ی علمیِ رسانه ای. باید با این جریان شیطانیِ خطرناک مقابله شود.
امام خامنه ای

مدیر وبلاگ : از طایفه سلمان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :